تبلیغات
ألیَس الصُبح بقریبٍ؛ ما فصل سپیدی از کتاب سحریم - ضد انقلاب فراری خواستار تشدید تحریم‌ها علیه ایران
ألیَس الصُبح بقریبٍ؛ ما فصل سپیدی از کتاب سحریم
زمانی که جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، در برابر برخی از نمایندگان کنگره آمریکا سخنرانی کرده و از آن‌ها می‌خواست تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران را به تعویق بیاندازند، نکته‌ای قابل تامل جلب توجه می‌کرد و آن‌ هم چهره یکی از معاندان جمهوری اسلامی ایران درست پشت سر جان کری بود.
 روز گذشته "جان کری"، "وزیر امور خارجه آمریکا"، با حضور در "کمیسیون سیاست خارجی" سنا، در برابر نمایندگان مردد کنگره از توافق موقت با ایران توضیحاتی ارائه کرد و از اعضای کنگره درخواست کرد تا اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را به تعویق بیاندازند.

اما مانند روزهای پس از توافق ژنو، جان کری باز بی‌اعتنا به مفاد توافقنامه، ادعاهای ضد ایرانی خود را این بار در برابر "نمایندگان کنگره" تکرار کرد و با تاکید بر اینکه توافقنامه پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران را متوقف می‌کند گفت:‌ این توافق پیشروی "برنامه هسته‌‌ای ایران" را متوقف می‌کند و برای نخستین بار در ده سال گذشته، در برخی بخش‌های خاص، آن را به عقب می‌راند. این توافق امکان نظارت و بازرسی‌های بیِ‌سابقه را ایجاد می‌کند. ما مذاکره می‌کنیم تا ببینیم آیا می‌توانیم به یک توافق جامع برسیم.

کری خطاب به نمایندگان کنگره گفت: ما از شما می‌خواهیم به مذاکره کنندگان و کارشناسانمان فرصت دهید کار خود را انجام دهند و از شما می‌خواهم وقتی ما مذاکره می‌کنیم، تحریم‌های جدید تصویب نکنید.

اما در زمان سخنرانی وزیر امورخارجه آمریکا در سنا نکته‌ای قابل تامل جلب توجه می‌کرد و آن‌ هم حضور چهره طرفدار صهیونیست‌ها یعنی فخرآور پشت سر جان کری بود.


امیرعباس فخرآور، عامل موساد، پشت سر جان کری

"امیر عباس فخرآور"، از سرشناس‌ترین جاسوسان "سرویس اطلاعاتی آمریکا" و وزارت خارجه این کشور در رابطه با ایران است، به‌طوری که تا سطوح بسیار بالا در سازمان‌های جاسوسی آمریکا نفوذ کرده و حتی در جلسه جان کری با جنگ‌طلبان کنگره آمریکا شرکت می‌کند تا بتواند به همراه "لابی‌های صهیونیستی" در کنگره تحریم‌های بیشتری علیه ایران اعمال کند.فخرآور رابطه بسیاری نزدیکی با لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان جنگ‌طلب کنگره آمریکا دارد و همواره جلساتی را با آن‌ها برگزار می‌کند، به‌طوری که یک روز قبل از جلسه جان کری با اعضای کمیسیون سیاست خارجی آمریکا، فخر‌آور درباره تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران با برخی از اعضای این کمیسیون جلسه‌ای برگزار کرد.


فخرآور به همراه رئیس کمیسیون سیاست خارجی سنا

او در رابطه با این جلسه در صفحه فیس‌بوک خود می‌نویسد: دیشب طرح تحریم‌های جدید نفتی ایران توسط سناتور دموکرات منندز و سناتور جمهوریخواه کرک به رییس سنا تحویل داده شد. امروز هم جلسات فشرده‌ای با اعضای کمیسیون سیاست خارجی در مجلس نمایندگان دارم. امروز ظهر هم در نشست این کمیسیون که وزیر خارجه آمریکا برای ادای توضیحات در خصوص مذاکره با جمهوری اسلامی فرا خوانده شده است، حضور خواهم داشت. جمهوری خواهان از رفتار اوباما و جان کری در توافق و باج دهی به جمهوری اسلامی بسیار عصبانی هستند که البته حق هم دارند. ببینیم وزیر خارجه که توسط رییس کمیسیون سیاست خارجی ادرویس احظار(احضار) شده است، چه پاسخی دارد. به احتمال زیاد فردا در سنای آمریکا برای تحریم‌های فلج کننده نفتی ایران رای گیری خواهد شد.

فخرآور که رابطه بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد و بارها با سفر به سرزمین‌های اشغالی ماموریت‌هایی از موساد جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است، با انتشار خبر حضور خود در جلسه کری با نمایندگان به طور بی‌شرمانه‌ای به خود افتخار می‌کند که برای اعمال تحریم‌های جدید علیه هموطنان خود تلاش می‌کند.این عامل جاسوسی موساد، در مطلب خود در فیس‌بوک با افتخار ادعا می‌کند بدون استثنا تمام نمایندگان دموكرات و جمهوریخواه در كنگره به شدت با وزیر خارجه اوباما مخالفت می‌كنند و اعلام كرده‌اند تحریم نفت را به شدیدترین مرحله خواهند رساند.

فخرآور که خود را "پسر گستاخ ایران" می‌نامد در ادامه نوشت: درست پشت سر وزیر امور خارجه آمریكا جان كری در نشست كمیسیون سیاست خارجی مجلس نمایندگان نشسته‌ام و شاهد بازخواست وی توسط نمایندگان مجلس در مورد تفاهم نامه ژنو هستم. دست و پا زدن‌های كری برای دفاع از منافع جمهوری إسلامی دیدنی است، اما خبر خوب اینست كه حتی یك نماینده مجلس از حزب وی هم با مواضع وزارت خارجه و دولت اوباما موافق نیست".البته این گستاخی‌های بی‌شرمانه فخرآور که اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را خبر خوب می‌داند با واکنش ایرانی‌ها در صفحه فیس‌بوک این خائن وطن‌فروش همراه بود.

یکی از کاربران فیس‌بوک در پاسخ به یاوه‌گویی‌های فخر‌آور نوشت: حیف که مثل شما نیستم وگرنه ... میکردم اون عزیزانی رو در برابر تحریم مردم ایران از واژه خوشبختانه و امیدوارم استفاده می‌کنند.
اما چرا فخرآور تا این مقدار بی‌شرمانه علیه هموطنان خود تلاش می‌کند؟ اگر نگاهی به سابقه این فرد و روابط گرم او با رژیم صهیونیستی و گروه‌های ضد انقلاب بویژه سلطنت‌طلب‌ها انداخته شود، متوجه اهداف فخرآور می‌شویم که چرا این همه دست و پا می‌زند تا خود را به عنوان سرمدار خائنین وطن جلوه دهد.

عباس فخرآور کیست؟

امیرعباس فخرآور در حال حاضر در دانشگاه امنیت ملی و سیاست خارجی واشینگتن به‌ عنوان پژوهشگر و استاد مهمان حضور دارد، او خودش را در برنامه صدای امریکا خطاب به مجری، اینگونه معرفی می‌کند" :من در امریکا محافظه کارم و در ایران لیبرال! من فرصت طلبی را مثل شما مرده خوری نمی‌دانم!فخرآور از پرچمداران معاندان جمهوری اسلامی ایران است که همواره در لابی‌های ضد ایرانی کنگره آمریکا حضور دارد و در جلسات کمیسیون سیاست خارجی سنا که عمدتا جمهوری‌خواهان جنگ‌طلب در آن حضور دارند در رفت و آمد است.

امیر فخرآور چند سال پیش به اتهام اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شد و با سوء‌استفاده از فرصت مرخصی زندان، با هماهنگی یکی از افرادی که در زمان اغتشاشات مرتبط با کوی دانشگاه، او را هدایت می‌کرد، به خارج از کشور فرار کرده، به دبی رفت و از آنجا به وسیله رابط خود به آمریکا گریخت. وی در بین همکاران ضدانقلاب خود به فساد اخلاقی و اغفال و سوء استفاده از دختران شهرت دارد.

از ویژگی‌های بارز فخرآور اینكه، این عامل دست چندم اپوزوسیون سابقه همکاری با سرویس اطلاعاتی آمریکا "سیا" و "وزارت امور خارجه آمریکا" را در پرونده کاری خود دارد. وی همچنین در راستای پروژه‌های براندازانه‌ای که از سوی اپوزوسیون، علیه نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است سفرهای متعددی به "سرزمین‌های اشغالی" و سایر کشورهای اروپایی داشته است و دارای ارتباطات تعریف شده با "موساد" است.

فخرآور چندی پیش وقیحانه از دیدار و صرف شام با سران رژیم اشغالگر قدس و عوامل اصلی کشتار مردم مظلوم غزه و لبنان با افتخار یاد کرده و گفته بود "من یک صهیونیستم".فخرآور، عنصر فتنه‌گر فراری، در سال 1390 سفری به "سرزمین‌های اشغالی" داشت و ادعا کرد می‌تواند رابطه خوبی بین اعراب فلسطینی و یهودی‌های اسرائیلی ایجاد کند. وی پس از آن در قالب یک طرح محرمانه موظف شد تا این اقدام را صورت دهد.

طبق مستندات و شواهد موجود، در فتنه سال 88، ر‍ژیم صهیونیستی نقش بسزایی در حمایت از فتنه‌گران اعمال کرد. همانطور که در تصویر زیر دیده می‌شود، در زمان سفر فخرآور به سرزمین‌های اشغالی، تزیپی لیونی با علنی کردن حمایت رژیم صهیونیستی از فتنه‌گران به منظور حمایت از آشوب‌گران، به همراه فخرآور دستبند سبز به دستبند خود بسته است.وی در وبلاگش با اشاره به فیلم افشاگری باشگاه خبرنگاران، درخصوص نقش اسرائیل و امریکا در هدایت فتنه 88 و به کار گیری عواملی چون فخرآور در این امر، با حماقت زاید الوصفی عملکرد خائنانه‌اش را موفقیت آمیز ارزیابی کرد.

فخر آور وقیحانه از دیدار و صرف شام با سران رژیم اشغالگر قدس و عوامل اصلی کشتار مردم مظلوم غزه و لبنان با افتخار یاد کرده و با اعتراف به اینکه هویتش صهیونیستی است با بی شرمی تمام به مردم ایران نیز توهین می‌کند.فخرآور و "ربع پهلوی"

عباس فخرآور همواره تلاش می‌کند به هر طریقی خود را به تمام گروه‌های معاند جمهوری اسلامی ایران نزدیک کند.

در همین راستا سلطنت‌ طلب‌ها و در راس آن ربع پهلوی گزینه مناسبی برای فخرآور هستند، به‌طوری که رابطه نزدیک این دو نفر صدای ضد انقلاب را نیز در آورده است.

ضد انقلاب‌های فراری هر از چند گاهی گرد هم جمع شده و سازمان‌ها و انجمن‌هایی تشکیل می‌دهند تا با اعلام زنده بود خود به غربی‌ها جیره و مواجب مزدوری خود را بگیرند.با نگاه به صدها سازمان و گروهک با پیشوند آزادی و دمکراسی و ... اسامی تکراری بسیاری به چشم می‌خورد. وطن‌فروشانی که هر جا سفره‌ای ضد ایران پهن است آن‌ها هم حضور دارند.

در اردیبهشت سال جاری، ربع پهلوی وارث سلطنت ورشکسته وابسته به استعمار که چندان جدی گرفته نمی‌شود دکان جدیدی به اسم شورای ملی ایران برای جمع آوری ضد انقلاب گرد خود راه انداخت تا خودش را سرکرده مخالفان جمهوری اسلامی جا بزند غافل از اینکه افرادی که به دورش جمع شده‌اند برای بدست آوردن پول حمایتش می‌کنند.

امیر عباس فخر آور فرصت‌طلبی یک تنه با خواهرانش چندین سازمان و گروهک ضد ایرانی را تاسیس کرده و اداره می‌کند در چند سال اخیر چندین بار رنگ عوض کرده و مشی و مرام سیاسی خود را برای کسب منافع بیشتر تغییر داده و حتی برای اعلام وفاداری به صهیونیست‌ها با سفر به سرزمین‌های اشغالی خواهان حمله نظامی اسرائیل به ایران است.

منبع : باشگاه خبرنگاران
نوع مطلب : كانال سیاست، 
برچسب ها : ایران، آمریکا، فخرآور، کری،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : تك تیرانداز
پیوندها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
اوقات شرعی حدیث موضوعی

جنبش منع کشتار مسلمانان مظلوم آفریقا